Kontakt

Henrik Richs

Frijsenborg - Intern revisor

henrik@frijsenborg.dk / +45 87 62 21 23

Helena Steffensen

Wedellsborg - Sekretær

helena@wefri.dk / +45 87 62 21 38

Pia Jørgensen

Frijsenborg - Bogholderi

pia@frijsenborg.dk / +45 86 96 14 00

Alis Thomsen

Frijsenborg - Bogholderi

Alis@frijsenborg.dk / +45 87 62 21 31

Susanne Eriksen

Frijsenborg - Bogholderi

susanne@frijsenborg.dk / +45 87 62 21 22

Kim Bech

Wedellsborg - Udenlanske ejendomme

kbn@wefri.dk / +45 20 47 27 25

Christian Ejby

Frijsenborg - Driftsleder

ce@frijsenborg.dk / +45 40 46 19 53

Kim Kristiansen

Frijsenborg - Driftsleder

ksk@wefri.dk / +45 61 54 34 47

Henrik Galsgaard

Wedellsborg - Inspektør

hg@wedellsborg.dk / +45 21 95 16 10

Asger Reunert

Wedellsborg - Distriktsleder & Skovfoged

asger@frijsenborg.dk / +45 87 62 21 28

Torben Pedersen

Wedellsborg - Skytte

tp@wedellsborg.dk / +45 40 35 13 20

Nicholai Pedersen

Frijsenborg - Skytte

Skytte@frijsenborg.dk / +45 30 82 09 15

Casten Bjerre

Frijsenborg - Distriktsleder & Skovfoged

cb@wefri.dk / +45 87 62 21 30

Frijs ApS

Frijsenborg - Frijs ApS

mail@frijsenborg.dk / +458282 0005

Christian Ejby

Frijsenborg - Driftsleder

ce@frijsenborg.dk / +45 40 46 19 53

Henrik Galsgaard

Wedellsborg - Inspektør

hg@wedellsborg.dk / +45 21 95 16 10

Asger Reunert

Wedellsborg - Distriktsleder & Skovfoged

asger@frijsenborg.dk / +45 87 62 21 28

Casten Bjerre

Frijsenborg - Distriktsleder & Skovfoged

cb@wefri.dk / +45 87 62 21 30

Jesper Dahl

Wedellsborg - Ejendomsforvalter

bolig@wedellsborg.dk / +45 21 25 38 19

Henrik Lundgren

Frijsenborg - Ejendomsforvalter

bolig@frijsenborg.dk / +45 30 82 02 69

Boligudlejning

Frijsenborg - Kontakt kontoret vedr. lejemål

pia@frijsenborg.dk / +45 86 96 14 00

Fonde administration

Frijsenborg - Spørgsmål & Ansøgninger

info@frijsenborg.dk / +45 86 96 14 00

Torben Leisgård

Frijsenborg - Planteskoleleder

tlj@wefri.dk / +45 20 22 11 04

Michael Jensen

Frijsenborg - Driftsleder - Kyllinger

Michael@frijsenborg.dk / +45 20 14 46 53